Nemzeti ünnepi megemlékezés a Főkonzulátuson
Október 22-én a Főkonzulátus nemzeti ünnepi megemlékezést tartott, amelyen beszédet mondott Manchester főpolgármestere és Kátai-Nagy Krisztina főkonzul. A rendezvényt Szentpétery Tibor fotókiállítása kísérte, valamint koncertet adott Römer Ádám és Miki Takahashi.